Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,63 |
zł netto |
Cena: |
24,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
24 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Łącznik 2-klawiszowy przyciskowy 2 zestyki zwierne 535035 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787821/0/hager_535035_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Łącznik 2-klawiszowy przyciskowy 2 zestyki zwierne 535035 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Sposób/zasada działania | Elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 41.6 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba styków obrotowych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Przycisk szeregowy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 70.8 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wysokość osprzętu | 70.8 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
hager_535035_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 10:32, 262.33 kB]
PDS_535035_3301_pl-PL -
m/download/23370046/pds-535035-3301-pl-pl.pdf [188.97 kB]
rohs_declaration_535035_en-GB -
m/download/23370047/rohs-declaration-535035-en-gb.pdf [42.08 kB]
dc24-1015 -
m/download/23370048/dc24-1015.pdf [334.72 kB]
PEP_HAGE-01420-V01.01-EN -
m/download/23370049/pep-hage-01420-v01-01-en.pdf [7.72 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Łącznik 2-klawiszowy przyciskowy 2 zestyki zwierne 535035 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3860brutto |
|
80 SZT |
24h |
|
319 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5039brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2679brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5687brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4581brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1509brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12519brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
279 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2048brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
1001 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2149brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3650brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3467brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1509brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Łącznik 2-klawiszowy przyciskowy 2 zestyki zwierne 535035 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2414brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER one.platform Łącznik 2-klawiszowy przyciskowy 2 zestyki zwierne 535035 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2297brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
261 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
134 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
385 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
388 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1585brutto |
|
59 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
74 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2281brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
422 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3391brutto |
|
87 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135