Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 172,20 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,46 |
zł netto |
Cena: |
9,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
130 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Klawisze do łącznika 2-klawiszowych biały 5316238999 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786136/0/hager_5316238999_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Klawisze do łącznika 2-klawiszowych biały 5316238999 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 22 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Przycisk wahadłowy podwójny |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 54.9 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 55.7 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Łącznik/przycisk |
Pliki do pobrania
hager_5316238999_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:39, 232.62 kB]
PDS_5316238999_3301_pl-PL -
m/download/23391967/pds-5316238999-3301-pl-pl.pdf [78.54 kB]
rohs_declaration_5316238999_en-GB -
m/download/23391968/rohs-declaration-5316238999-en-gb.pdf [42.14 kB]
52_01_08_2021 -
m/download/23391969/52-01-08-2021.pdf [192.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Klawisze do łącznika 2-klawiszowych biały 5316238999 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
415 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2082brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
833 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
40242brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2259brutto |
|
15 szt |
24h |
|
215 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
544brutto |
|
226 SZT |
24h |
|
794 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1557brutto |
|
11 szt |
24h |
|
209 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1875brutto |
|
3 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
611brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
402brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4366brutto |
|
0 szt |
24h |
|
25 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4280brutto |
|
4 szt |
24h |
|
458 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7338brutto |
|
8 szt |
24h |
|
226 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
807brutto |
|
125 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat Klawisze do łącznika 2-klawiszowych biały 5316238999 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
834brutto |
|
292 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
415 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
331 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
182 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1565brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2342brutto |
|
18 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
282 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3103brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2414brutto |
|
19 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
479 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
36 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135