Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,04 |
zł netto |
Cena: |
23,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965838999 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786663/0/hager_3965838999_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965838999 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Plakietka centralna |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 55 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 55 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_3965838999_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 08:03, 222.65 kB]
PDS_3965838999_3301_pl-PL -
m/download/23412770/pds-3965838999-3301-pl-pl.pdf [74.09 kB]
rohs_declaration_3965838999_en-GB -
m/download/23412771/rohs-declaration-3965838999-en-gb.pdf [42.11 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_308_WA_2021_V1_0 -
m/download/23412772/hager-deklaracja-ce-308-wa-2021-v1-0.pdf [173.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965838999 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2015brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1998brutto |
|
15 szt |
24h |
|
124 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2789brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1048brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2259brutto |
|
15 szt |
24h |
|
205 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
112 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1418brutto |
|
8 szt |
24h |
|
870 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
870brutto |
|
96 SZT |
24h |
|
594 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4366brutto |
|
0 szt |
24h |
|
25 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3325brutto |
|
10 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3018brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
664 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1209brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
483 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2190brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
701 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2865brutto |
|
28 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem z pokrywą biały 3965838999 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2670brutto |
|
85 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
64 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
834brutto |
|
284 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
180 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
125 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
467 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
395 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135