Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,78 |
zł netto |
Cena: |
8,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
292 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Ramka podwójna biała 5310128989 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790543/0/hager_5310128989_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Ramka podwójna biała 5310128989 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 9.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 151.5 mm |
| Szerokość wbudowania | 151.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 80.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_5310128989_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:32, 213.18 kB]
PDS_5310128989_3301_pl-PL -
m/download/23424585/pds-5310128989-3301-pl-pl.pdf [65.20 kB]
rohs_declaration_5310128989_en-GB -
m/download/23424586/rohs-declaration-5310128989-en-gb.pdf [42.14 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23424587/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Ramka podwójna biała 5310128989 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2084brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1043brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34643brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3589brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
282 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37190brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2865brutto |
|
28 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1592brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1418brutto |
|
8 szt |
24h |
|
870 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
928brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1218brutto |
|
7 szt |
24h |
|
19 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1048brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat Ramka podwójna biała 5310128989 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
479 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3421brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
182 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
130 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2342brutto |
|
18 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
282 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
415 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135