Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 42,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,94 |
zł netto |
Cena: |
15,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
28 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat/B.7 Płytka czołowa z przysłoną styków do gniazda z uziemieniem aluminium mat lakierowana 3965768994 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786654/0/hager_3965768994_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat/B.7 Płytka czołowa z przysłoną styków do gniazda z uziemieniem aluminium mat lakierowana 3965768994 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 55 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 55 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Gniazdo ścienne |
Pliki do pobrania
hager_3965768994_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 07:59, 252.34 kB]
PDS_3965768994_3301_pl-PL -
m/download/23382913/pds-3965768994-3301-pl-pl.pdf [126.36 kB]
rohs_declaration_3965768994_en-GB -
m/download/23382914/rohs-declaration-3965768994-en-gb.pdf [42.12 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_308_WA_2021_V1_0 -
m/download/23382915/hager-deklaracja-ce-308-wa-2021-v1-0.pdf [173.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat/B.7 Płytka czołowa z przysłoną styków do gniazda z uziemieniem aluminium mat lakierowana 3965768994 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4295brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2886brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1077brutto |
|
407 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1941brutto |
|
9 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
890brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
434 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1920brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
936brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
336 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
807brutto |
|
125 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
84537brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
38 szt |
24h |
|
404 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34643brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3179brutto |
|
11 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7338brutto |
|
8 szt |
24h |
|
226 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat/B.7 Płytka czołowa z przysłoną styków do gniazda z uziemieniem aluminium mat lakierowana 3965768994 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4318brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7847brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
128 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
297 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3179brutto |
|
11 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9591brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
187 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9460brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2615brutto |
|
15 szt |
24h |
|
708 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1048brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
970 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
461 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135