Polecane
Cena: |
8,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,64 |
zł netto |
Cena: |
10,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
487 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa do gniazda przyłączeniowego UAE pojedyncza komp./tel. krem 5314078982 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2789769/0/hager_5314078982_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa do gniazda przyłączeniowego UAE pojedyncza komp./tel. krem 5314078982 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 16.6 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Szerokość | 55 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 55 mm |
Pliki do pobrania
hager_5314078982_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:36, 254.18 kB]
PDS_5314078982_3301_pl-PL -
m/download/23384454/pds-5314078982-3301-pl-pl.pdf [93.53 kB]
rohs_declaration_5314078982_en-GB -
m/download/23384455/rohs-declaration-5314078982-en-gb.pdf [42.34 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_332_WA_2022_V1_0 -
m/download/23384456/hager-deklaracja-ce-332-wa-2022-v1-0.pdf [268.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Płytka czołowa do gniazda przyłączeniowego UAE pojedyncza komp./tel. krem 5314078982 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135