Polecane
Cena: |
72,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,01 |
zł netto |
Cena: |
88,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
204 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-AC 40A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05240 SCHNEIDER
Wyłącznik różnicowoprądowy serii IDK-40-2-30-AC, o numerze A9Z05240, 2 -biegunowy, 40A, czułość 30 mA, typ AC - poprawnie reaguje na prądy upływu sinusoidalne Pozwala na realizację ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach elektrycznych. enterWyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia. ożliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami nadprądowymi.
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-AC 40A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05240 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 44 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 440 V |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -5 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
A9Z05240_document -
m/download/17956852/a9z05240-document.pdf [89.07 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992942/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU decl - FD16041308E - RCCB_Acti9K_ID K Bico -
m/download/17845435/eu-decl-fd16041308e-rccb-acti9k-id-k-bico.pdf [427.32 kB]
PEP ecopassport SCHN-00930-V01.01-EN -
m/download/17845434/pep-ecopassport-schn-00930-v01-01-en.pdf [447.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-AC 40A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05240 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-AC 40A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05240 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135