Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
147,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,35 |
zł netto |
Cena: |
181,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1025 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA Typ A QuickConnect CDS440D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 6.50 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA Typ A QuickConnect CDS440D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 6.5 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
PDS_CDS440D_3301_pl-PL -
m/download/23376208/pds-cds440d-3301-pl-pl.pdf [177.16 kB]
ID1_ID_6LE002102Ac -
m/download/23376209/id1-id-6le002102ac.pdf [1.60 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23376214/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CDS440D_en-GB -
m/download/23376212/rohs-declaration-cds440d-en-gb.pdf [42.08 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23376213/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA Typ A QuickConnect CDS440D HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57264brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12983brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6580brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14272brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
87609brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
167 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
196 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22038brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13206brutto |
|
12 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7823brutto |
|
0 szt |
24h |
|
254 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
42017brutto |
|
0 szt |
24h |
|
39 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
99033brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 30mA Typ A QuickConnect CDS440D HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
133 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13840brutto |
|
63 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7673brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
81 szt |
24h |
|
494 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10446brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8653brutto |
|
93 szt |
24h |
|
172 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
35 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4445 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5527brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6373brutto |
|
370 SZT |
24h |
|
496 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
16 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
356 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
257 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135