Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszykaCena: |
90,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,61 |
zł netto |
Cena: |
111,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791565/0/hager_CDA225J_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.32 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_cda225j_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:23, 202.06 kB]
PDS_CDA225J_3301_pl-PL -
m/download/23417606/pds-cda225j-3301-pl-pl.pdf [116.79 kB]
ID1_ID_6LE009051Ab -
m/download/23417607/id1-id-6le009051ab.pdf [1.33 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23417610/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CDA225J_en-GB -
m/download/23417608/rohs-declaration-cda225j-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23417609/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10086brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 99012brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7233brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
194 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9088brutto |
|
279 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41123brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 37155brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20351brutto |
|
55 szt |
24h |
|
267 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11727brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
189 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8238brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25333brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23385brutto |
|
0 szt |
24h |
|
193 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20430brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13936brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
199 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA 6kA typ A CDA225J HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1967brutto |
|
54 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3529brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
230 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
355 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
44 szt |
24h |
|
459 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8035brutto |
|
68 szt |
24h |
|
145 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5527brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2029brutto |
|
78 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2735brutto |
|
9 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
37 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6549brutto |
|
49 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135