Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszykaCena: |
14,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,02 |
zł netto |
Cena: |
17,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
124 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 10mm2 12M KDN163A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791769/0/hager_KDN163A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 10mm2 12M KDN163A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 210 mm |
| Do liczby urządzeń | 12 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba faz | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 415 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
hager_kdn163a_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 17:58, 216.43 kB]
PDS_KDN163A_3301_pl-PL -
m/download/23374053/pds-kdn163a-3301-pl-pl.pdf [89.52 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23374054/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 10mm2 12M KDN163A HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9700brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
2470 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14027brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11466brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3759brutto |
|
85 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4800brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7173brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2208brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3549brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11956brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3366brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
1380 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17974brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 10mm2 12M KDN163A HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4445 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6449brutto |
|
56 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
81 szt |
24h |
|
494 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9003brutto |
|
33 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
341brutto |
|
547 SZT |
24h |
|
459 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2019brutto |
|
19 M |
24h |
|
3365 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
693brutto |
|
60 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9231brutto |
|
182 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13840brutto |
|
63 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135