Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszykaCena: |
498,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
497,33 |
zł netto |
Cena: |
613,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
611,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
82 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SPD Ogranicznik przepięć T1+T2 3P sieć TN-C Iimp 37,5kA In 50kA Up 1,2kV styk SPA930 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Energia właściwa (W/R) | 39 kJ/Ω |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Inny układ sieci | nie |
| Klasa ochronności | Typ 1+2 |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie równoległe (bezpiecznik) | 160 A |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie szeregowe (bezpiecznik) | 80 A |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 335 V |
| Poziom ochrony | 1.2 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.2 kV |
| Poziom ochrony L-PE | 1.7 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.7 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Rozmiar | 3 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Technologia szczeliny iskrowej do przełączania napięcia | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | nie |
| Układ sieci TT | nie |
| Ze stykiem sygnalizacyjnym | tak |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 415 V |
Pliki do pobrania
PDS_SPA930_3301_pl-PL -
m/download/23380474/pds-spa930-3301-pl-pl.pdf [94.17 kB]
ID1_SPA911_SPA93X_SPA92X_6LE007643AA -
m/download/23380475/id1-spa911-spa93x-spa92x-6le007643aa.pdf [810.00 kB]
rohs_declaration_SPA930_en-GB -
m/download/23380476/rohs-declaration-spa930-en-gb.pdf [42.09 kB]
hager_deklaracja_CE_317_FG_2026_v1_0_sig -
m/download/23380477/hager-deklaracja-ce-317-fg-2026-v1-0-sig.pdf [298.20 kB]
PEP_HAGER_HAGE_00444_V01.01_EN_27082021 -
m/download/23380478/pep-hager-hage-00444-v01-01-en-27082021.pdf [231.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co SPD Ogranicznik przepięć T1+T2 3P sieć TN-C Iimp 37,5kA In 50kA Up 1,2kV styk SPA930 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10763brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18914brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
408 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17732brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
76258brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61006brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 12612brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23365brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 73944brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 16750brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
74053brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
71774brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14334brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
116 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 11831brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28660brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
270 Szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt SPD Ogranicznik przepięć T1+T2 3P sieć TN-C Iimp 37,5kA In 50kA Up 1,2kV styk SPA930 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
189 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
696brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
43 szt |
24h |
|
459 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6882brutto |
|
76 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1130brutto |
|
3134 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1043 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
375 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11825brutto |
|
511 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4876brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
196 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135