Polecane
Cena: |
82,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,13 |
zł netto |
Cena: |
101,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
101,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć 4P 25-50kA klasa T1+T2 (B+C) BEMKO
Temperatura pracy -40°C ÷ + 80°C przy wilgotności od 30% do 90% dla wysokości <2000 m.n.p,
| Graniczny prąd wyłądowczy (8/20us) | 50kA |
|---|---|
| Liczba modułów | 4 |
| Napięcie pracy trwałej | 275V AC |
| Napięciowy poziom ochrony | <1,5kV |
| Prąd znamionowy | 25kA |
| Typ | T1+T2 (B+C) |
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć 4P 25-50kA klasa T1+T2 (B+C) BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 5 kA |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_spd01_schelinger.pdf [2022-03-18 14:06, 268.47 kB]
manual_spd01_4p.pdf [2022-03-18 14:06, 1.15 MB]
karta-katalogowa-spd01-schelinger -
m/download/13117821/karta-katalogowa-spd01-schelinger.pdf [268.47 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-ograniczniki-przepiec-spd -
m/download/13118683/deklaracja-zgodnosci-ue-ograniczniki-przepiec-spd.pdf [365.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć 4P 25-50kA klasa T1+T2 (B+C) BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135