Polecane
Cena: |
31,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,41 |
zł netto |
Cena: |
38,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kinkiet elewacyjny dwukierunkowy LUNARIX 2 4W CCT 230V IP54 110x110x40 mm czarny świeci góra/dół
| Moc | 4 W |
| Prąd | 32 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny użytkowy | 400 lm (360)° |
| Strumień świetlny | 300 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Światłość | 220 CD |
| Temperatura barwowa | 2700/4000/6500 K |
| Barwa światła | CCT |
| Kąt rozsyłu światła | 45 ° |
| Zawiera źródło | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | POLIWĘGLAN |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | 110x100x40 [mm] |
| Sposób montażu | NATYNKOWY |
| Zastosowanie | INT/EXT |
Parametry techniczne: Kinkiet elewacyjny dwukierunkowy LUNARIX 2 4W CCT 230V IP54 110x110x40 mm czarny świeci góra/dół
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/19838078/karta-katalogowa-en.pdf [1.54 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/19838079/karta-katalogowa-de.pdf [1.53 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/19838080/karta-katalogowa-pl.pdf [1.54 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kinkiet elewacyjny dwukierunkowy LUNARIX 2 4W CCT 230V IP54 110x110x40 mm czarny świeci góra/dół
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135