Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 34,90 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,52 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszykaCena: |
81,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,46 |
zł netto |
Cena: |
100,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 40A 30mA 6kA typ A CDA240J HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791566/0/hager_CDA240J_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 40A 30mA 6kA typ A CDA240J HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 6.24 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_cda240j_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:23, 238.21 kB]
PDS_CDA240J_3301_pl-PL -
m/download/23383711/pds-cda240j-3301-pl-pl.pdf [98.08 kB]
ID1_ID_6LE009051Ab -
m/download/23383712/id1-id-6le009051ab.pdf [1.33 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23383715/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CDA240J_en-GB -
m/download/23383713/rohs-declaration-cda240j-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23383714/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 40A 30mA 6kA typ A CDA240J HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
85113brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27286brutto |
|
25 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5917brutto |
|
10 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27619brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16704brutto |
|
0 szt |
24h |
|
48 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23124brutto |
|
4 szt |
24h |
|
3 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15379brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
81494brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
63001brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9683brutto |
|
350 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17153brutto |
|
46 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17731brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6130brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 01303brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
178 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 40A 30mA 6kA typ A CDA240J HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
292brutto |
|
144 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1059brutto |
|
2780 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10233brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1934brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
343 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23512brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
418 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6794brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14971brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10147brutto |
|
59 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8545brutto |
|
15 szt |
24h |
|
138 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135