Polecane
Cena: |
59,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,80 |
zł netto |
Cena: |
73,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
50 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
829 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791842/0/hager_SBN340_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.6 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.846 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn340_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:03, 258.29 kB]
rohs_declaration_SBN340_en-GB -
m/download/23393430/rohs-declaration-sbn340-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23393431/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23393432/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 40A 400V SBN340 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135