Polecane
Cena: |
66,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
66,50 |
zł netto |
Cena: |
81,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy KRO6-2/C16/30-A KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Czułość | A |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
23218_karta_techniczna -
m/download/20419317/23218-karta-techniczna.pdf [184.26 kB]
23218_deklaracjaCE -
m/download/20419318/23218-deklaracjace.pdf [919.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy KRO6-2/C16/30-A KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135