Polecane
Cena: |
2102,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 102,40 |
zł netto |
Cena: |
2585,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 585,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SPD T1+T2 4P sieć TN-S/TT Iimp=100kA Up?1,5kV styk SPA801 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Energia właściwa (W/R) | 15 kJ/Ω |
| Zdolność gaszenia prądu następczego | 25 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Energetycznie skoordynowana ochrona urządzenia końcowego | tak |
| Inny układ sieci | tak |
| Klasa ochronności | Typ 1+2+3 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie równoległe (bezpiecznik) | 315 A |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie szeregowe (bezpiecznik) | 125 A |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 350 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.5 kV |
| Poziom ochrony L-PE | 2.5 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.5 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 25 kA |
| Rozmiar | 8 modułów |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Technologia szczeliny iskrowej do przełączania napięcia | tak |
| Typ 1 | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | nie |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Układ sieci TT | tak |
| Wydmuchowy | nie |
| Zabezpieczenie przed przetężeniem | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Ze stykiem sygnalizacyjnym | tak |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 400 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 25 kA |
Pliki do pobrania
PDS_SPA801_3301_pl-PL -
m/download/23401919/pds-spa801-3301-pl-pl.pdf [103.41 kB]
ID1_SPA801_6LE007373AB -
m/download/23401920/id1-spa801-6le007373ab.pdf [780.57 kB]
rohs_declaration_SPA801_en-GB -
m/download/23401921/rohs-declaration-spa801-en-gb.pdf [42.15 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_321_FG_2021_V1_0 -
m/download/23401922/hager-deklaracja-ce-321-fg-2021-v1-0.pdf [183.02 kB]
PEP_SPA801_HAGER_HAGE-00665-V01-01_EN_02122021 -
m/download/23401923/pep-spa801-hager-hage-00665-v01-01-en-02122021.pdf [354.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co SPD T1+T2 4P sieć TN-S/TT Iimp=100kA Up?1,5kV styk SPA801 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135