Polecane
Cena: |
679,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
679,43 |
zł netto |
Cena: |
835,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
835,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica metalowa podtynkowa 4x24M IP30 KP-DB-I-MF-424 KANLUX
Obudowy metalowe KP-DB z szynami DIN do zabudowy aparatury modułowej produkowane są w Fabryce Kanlux. Przeznaczone są dla budownictwa publicznego i biurowego. Ich zakres pozwala realizować instalacje także w obszarach takich jak rozbudowane instalacje domowe.
Parametry techniczne: Rozdzielnica metalowa podtynkowa 4x24M IP30 KP-DB-I-MF-424 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 4 |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 595 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Wysokość | 715 mm |
Pliki do pobrania
32641 -
m/download/14766858/32641.pdf [175.11 kB]
CE_920 KP-DB-I-MF v3_PL -
m/download/13165568/ce-920-kp-db-i-mf-v3-pl.pdf [868.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica metalowa podtynkowa 4x24M IP30 KP-DB-I-MF-424 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135