Polecane
Cena: |
7,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,25 |
zł netto |
Cena: |
9,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Modułowa 1X6 Natynkowa IP30 S6-B 605272 LEGRAND
Sobudowy- Zgodność z normą PN-EN 60439-3- Odporność na żar 850° C- Stopień ochrony IP30- Kolor biały RAL 9010- Przystosowane do plombowaniaObudowy bez listew przyłączeniowych- Szerokość w modułach 17,5 mm: 6
Parametry techniczne: Rozdzielnica Modułowa 1X6 Natynkowa IP30 S6-B 605272 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 130 mm |
| Wysokość [mm] | 140 mm |
| Głębokość [mm] | 68 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | Nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | Tak |
| Głębokość wbudowania [mm] | 64 mm |
| Głębokość wewnętrzna [mm] | 48 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | Nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | Nie |
| Możliwość rozbudowy | Nie |
| Rodzaj pokrywy | Brak |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość wbudowania | 126 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Szyna DIN | Tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | Nie |
| Waga pojedynczej sztuki w g | 154 |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | Nie |
| Wysokość wbudowania | 136 mm |
| Z zamkiem | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Modułowa 1X6 Natynkowa IP30 S6-B 605272 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135