Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 99,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszykaCena: |
71,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,68 |
zł netto |
Cena: |
87,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 80A 400VAC SBN380 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791844/0/hager_SBN380_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 80A 400VAC SBN380 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 80 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.96 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 1.354 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn380_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:03, 258.33 kB]
PDS_SBN380_3301_pl-PL -
m/download/23375167/pds-sbn380-3301-pl-pl.pdf [128.94 kB]
rohs_declaration_SBN380_en-GB -
m/download/23375168/rohs-declaration-sbn380-en-gb.pdf [42.04 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23375169/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 80A 400VAC SBN380 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16327brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2571brutto |
|
46 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10 52660brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
43054brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6621brutto |
|
0 szt |
24h |
|
22 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9095brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
44 szt |
24h |
|
488 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10 66792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3107brutto |
|
11 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 80A 400VAC SBN380 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3809brutto |
|
74 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1015 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8971brutto |
|
55 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
140 SZT |
24h |
|
305 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61370brutto |
|
38 szt |
24h |
|
867 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13331brutto |
|
1032 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
186 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
341brutto |
|
584 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135