Polecane
Cena: |
53,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,32 |
zł netto |
Cena: |
65,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Jednofazowy licznik zużycia energii 45A MID WZE-1 F&F
Licznik jednofazowy zużycia energii elektrycznej z wyświetlaczem LCD. Prąd 45 A.
WZE-1 jest statycznym (elektronicznym) wzorcowanym licznikiem zużycia energii elektrycznej prądu przemiennego jednofazowego w układzie bezpośrednim.
Licznik posiada certyfikat zgodności z MID.
Działanie
Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii sygnalizuje pulsowanie diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną. Jej wartość wskazywana jest na segmentowym wyświetlaczu LCD. Cyfry po przecinku oznaczają części setne (.01 kWh =10 Wh).
Zgodność
MID 2014/32/EU nr TCM 221/12-4971
EN 50470-1/3
Uwaga!
Wzorcowany jednofazowy licznik zużycia energii elektrycznej WZE-1 posiada wyjście impulsowe SO+ - SO-. Pozwala to na podłączenie innego urządzenia impulsowego sczytującego (SO) impulsy generowane przez wskaźnik. Do poprawnej pracy licznika nie jest wymagane podłączenie dodatkowego urządzenia.
Wskaźnik posiada możliwość plombowania osłon zacisków wejściowych i wyjściowych uniemożliwiające zrobienie obejścia wskaźnika.
Parametry techniczne: Jednofazowy licznik zużycia energii 45A MID WZE-1 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | nie |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 7 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 50 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 160 - 265 V |
| Odpowiednie do | Pobór |
| Pobór mocy | 0.4 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 115 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
ff_wze_1_inst_d170109_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 110.59 kB]
145853 -
m/download/23005002/145853.pdf [893.74 kB]
132668 -
m/download/23005004/132668.pdf [110.59 kB]
132665 -
m/download/23005001/132665.pdf [213.17 kB]
132667 -
m/download/23005003/132667.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Jednofazowy licznik zużycia energii 45A MID WZE-1 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135