Polecane
Cena: |
122,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
122,95 |
zł netto |
Cena: |
151,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Licznik zużycia energii elektrycznej MID 3-fazowy 10/100A 4-modułowy z wyświetlaczem LCD SCHELINGER
| CE | TAK |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień szczelności | IP51 |
| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 70mm |
| Wysokość | 64,5mm |
| Napięcie znamionowe | 3x230V/400V 50Hz |
|---|
| Liczba faz | 3 |
|---|---|
| Liczba modułów | 3 |
| Odpormość udarowa | 6kV |
| Prąd bazowy | 10A |
| Prąd maksymalny | 100A |
| Prąd minimalny | 0,5A |
| Temperatura pracy | -25°C / 55°C |
| Marka | Schelinger |
Pliki do pobrania
certyfikat_mid_sl03a_mid.pdf [2022-03-18 14:05, 293.65 kB]
manual_sl03a_schelinger_2020.pdf [2022-03-18 14:05, 6.84 MB]
karta-katalogowa-sl-mid-schelinger -
m/download/13119129/karta-katalogowa-sl-mid-schelinger.pdf [528.90 kB]
certyfikat-mid-sl03a-mid -
m/download/13117985/certyfikat-mid-sl03a-mid.pdf [293.65 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-licznik-energii-sl -
m/download/13118681/deklaracja-zgodnosci-ue-licznik-energii-sl.pdf [367.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik zużycia energii elektrycznej MID 3-fazowy 10/100A 4-modułowy z wyświetlaczem LCD SCHELINGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135