Polecane
Cena: |
395,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
395,30 |
zł netto |
Cena: |
486,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
486,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dwutaryfowy licznik energii elektrycznej 3-fazowy 2-kierunkowy z Modbus RTU do pomairu półpośredniego LE-03MW-CT F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP51 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 8 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 6 A |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 230 - 400 V |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 100 - 289 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Wewnętrzny |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4.5 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 100 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
145918 -
m/download/23005552/145918.pdf [4.74 MB]
142115 -
m/download/23005547/142115.pdf [810.14 kB]
142116 -
m/download/23005548/142116.pdf [672.56 kB]
142117 -
m/download/23005549/142117.pdf [779.93 kB]
129745 -
m/download/23005554/129745.pdf [165.94 kB]
129746 -
m/download/23005555/129746.pdf [687.92 kB]
129742 -
m/download/23005546/129742.pdf [180.45 kB]
129744 -
m/download/23005553/129744.pdf [224.37 kB]
142121 -
m/download/23005550/142121.pdf [181.95 kB]
142122 -
m/download/23005551/142122.pdf [616.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dwutaryfowy licznik energii elektrycznej 3-fazowy 2-kierunkowy z Modbus RTU do pomairu półpośredniego LE-03MW-CT F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135