Polecane
Cena: |
271,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
271,86 |
zł netto |
Cena: |
334,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
334,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
146 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Jednofazowy licznik prądu stałego F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 38 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 6 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 0 A |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 5 - 1000 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.4 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 0 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Wewnętrzny |
| Szerokość | 150 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23668746/karta-katalogowa.pdf [3.67 MB]
LE-01DC-instructions-for-use-1 -
m/download/23668747/le-01dc-instructions-for-use-1.pdf [1.09 MB]
LE-01DC-declaration-CE-1 -
m/download/23668748/le-01dc-declaration-ce-1.pdf [182.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Jednofazowy licznik prądu stałego F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135