Polecane
Cena: |
217,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
217,72 |
zł netto |
Cena: |
267,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
267,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Trójfazowy licznik zużycia energii 100A MID dwukierunkowy z funkcją RESET F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP51 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 7 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 100 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 180 - 276 V |
| Odpowiednie do | Pobór |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 72 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4.5 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 100 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669175/karta-katalogowa.pdf [2.96 MB]
LE-03-FPV-RST-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23669172/le-03-fpv-rst-instructions-for-use-pl-1.pdf [907.65 kB]
LE-03-FPV-RST-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23669173/le-03-fpv-rst-instructions-for-use-en-1.pdf [877.51 kB]
LE-03-FPV-RST-declaration-CE-pl-1 -
m/download/23669174/le-03-fpv-rst-declaration-ce-pl-1.pdf [188.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Trójfazowy licznik zużycia energii 100A MID dwukierunkowy z funkcją RESET F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135