Polecane
Cena: |
223,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
223,25 |
zł netto |
Cena: |
274,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
274,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
162 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Licznik energii elektrycznej 100A 3x230/400V z wyświetlaczem KDEM-3P LCD 19344 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| Klasa dokładności | B |
| Liczba faz | Trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba impulsów | 400 - 400 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 400 - 400 V |
| Prąd znamionowy (In) | 100 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 70 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wysokość | 110 mm |
Pliki do pobrania
19344 -
m/download/14764892/19344.pdf [120.77 kB]
CE_815 KDEM-1P_3P LCD v1 PL -
m/download/13163765/ce-815-kdem-1p-3p-lcd-v1-pl.pdf [821.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik energii elektrycznej 100A 3x230/400V z wyświetlaczem KDEM-3P LCD 19344 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135