Polecane
Cena: |
825,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
825,88 |
zł netto |
Cena: |
1015,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 015,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
195 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: agardio.measure Licznik energii elektrycznej 3-fazowy, 80A 4M, Modbus, MID
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba impulsów | 0 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 9 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 80 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 160 - 480 V |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 92 - 276 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.6 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 80 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | D0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Zewnętrzny/wewnętrzny |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Szerokość | 72 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Optyczny |
| Wysokość | 92 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 45 - 65 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_ECR380D_3301_pl-PL -
m/download/23408332/pds-ecr380d-3301-pl-pl.pdf [108.00 kB]
6LE009827A_Appendix_MID_Energy_meter-password_WEB -
m/download/23408333/6le009827a-appendix-mid-energy-meter-password-web.pdf [311.47 kB]
6LE009329A_Inst_ECR380D_PL_AR -
m/download/23408334/6le009329a-inst-ecr380d-pl-ar.pdf [2.94 MB]
rohs_declaration_ECR380D_en-GB -
m/download/23408335/rohs-declaration-ecr380d-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_173_EM_2026_v1_0_sig -
m/download/23408336/hager-deklaracja-ce-173-em-2026-v1-0-sig.pdf [300.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.measure Licznik energii elektrycznej 3-fazowy, 80A 4M, Modbus, MID
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135