Polecane
Cena: |
580,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
580,96 |
zł netto |
Cena: |
714,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
714,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wskaźniki zużycia energii 3-fazowy z analizą parametrów sieci DEC-3MP 004804062 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Wskaźniki zużycia energii 3-fazowy z analizą parametrów sieci DEC-3MP 004804062 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Trófazowe |
| Liczba impulsów | 0 - 800 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 60 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Odpowiednie do | Pobór |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj interfejsu | RS-485 |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 7 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
06_ETIMETR_PL_2022_2023 -
m/download/23214491/06-etimetr-pl-2022-2023.pdfpage10 [7.96 MB]
DEC-3MP -
m/download/23214493/dec-3mp.pdf [920.38 kB]
PL060619V2 -
m/download/23214492/pl060619v2.pdf [170.22 kB]
DECconfig -
m/download/23214494/decconfig.zip [2.28 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wskaźniki zużycia energii 3-fazowy z analizą parametrów sieci DEC-3MP 004804062 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135