Polecane
Cena: |
318,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
318,60 |
zł netto |
Cena: |
391,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
391,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Licznik energii elektrycznej - trójfaz. z programowalną przekładnią RS-485 MODBUS LCD kl.1 LE-03M-CT F&F
Liczniki energii M służą do wskazań i rejestracji pobranej energii elektrycznej z możliwością zdalnego odczytu rejestrów grupy liczników poprzez przewodową sieć standardu RS-485
Parametry techniczne: Licznik energii elektrycznej - trójfaz. z programowalną przekładnią RS-485 MODBUS LCD kl.1 LE-03M-CT F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba pozycji licznika | 7 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 5 A |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 165 - 285 V |
| Odpowiednie do | Pobór |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 1.5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna |
| Rodzaj interfejsu | RS-485 |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 122 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 7 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 100 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
ff_le_03m_ct_inst_d170823_pl.pdf [2022-03-10 10:41, 112.03 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23668237/karta-katalogowa.pdf [3.86 MB]
LE-03M-CT-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23668234/le-03m-ct-instructions-for-use-pl-1.pdf [768.51 kB]
LE-03M-CT-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23668235/le-03m-ct-instructions-for-use-en-1.pdf [726.49 kB]
LE-03M-CT-instructions-for-use-1 -
m/download/23668239/le-03m-ct-instructions-for-use-1.pdf [112.03 kB]
LE-03M-CT-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23668233/le-03m-ct-declaration-pref-origin-status-1.pdf [215.14 kB]
LE-03M-CT-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668238/le-03m-ct-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
LE-03M-CT-declaration-CE-en-1 -
m/download/23668236/le-03m-ct-declaration-ce-en-1.pdf [181.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik energii elektrycznej - trójfaz. z programowalną przekładnią RS-485 MODBUS LCD kl.1 LE-03M-CT F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135