Polecane
Cena: |
1463,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 463,17 |
zł netto |
Cena: |
1799,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 799,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Licznik Energii Pomiar Bezpośredni 1 Fazowy 63A Z Wyjściem Impulsowym Produkt wycofany LEGRAND
Liczniki energii elektrycznej mocowane na wsporniku TH 35- Pomiar zuzycia energii w obwodach jedno- lub trójfazowych- Wizualizacja zużycia energii w kWh, oraz innych wartości, takich jak prąd, energia czynna, energia bierna oraz moc (w zależności od numeru katalogowego)- Zgodne z normami IEC 62053-21/23, IEC 62052-11 oraz IEC 61010-1. Zobacz zamiennik: nr ref. 412082 1-fazowy licznik energii elektrycznejPomiar bezpośredni- Do 63 A- Wyjście impulsowe- Wyświetlacz LCD- Pomiar w kWh lub MWh- Napięcie pracy: 230 V~ - 50/60 Hz- Szerokość w modułach 17,5 mm: 2- Zgodność z MID
Parametry techniczne: Licznik Energii Pomiar Bezpośredni 1 Fazowy 63A Z Wyjściem Impulsowym Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Klasa dokładności | B |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Maksymalny prąd (Imax) | 63 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Prąd znamionowy (In) | 10 A |
| Rodzaj interfejsu | Brak |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik Energii Pomiar Bezpośredni 1 Fazowy 63A Z Wyjściem Impulsowym Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135