Polecane
Cena: |
459,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
459,15 |
zł netto |
Cena: |
564,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
564,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Monitor energii elektrycznej z wbudowaną anteną wewntrzną WI-FI 3F+N WI-MEF-3-OPTI-40 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | Krajowe |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | nie |
| Liczba faz | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba pozycji licznika | 0 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 40 A |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 195 - 265 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 40 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669248/karta-katalogowa.pdf [885.88 kB]
WI-MEF-3-OPTI-40-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23669245/wi-mef-3-opti-40-instructions-for-use-pl-1.pdf [926.09 kB]
WI-MEF-3-OPTI-40-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23669246/wi-mef-3-opti-40-instructions-for-use-en-1.pdf [925.66 kB]
WI-MEF-3-OPTI-40-declaration-CE-en-1 -
m/download/23669247/wi-mef-3-opti-40-declaration-ce-en-1.pdf [178.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Monitor energii elektrycznej z wbudowaną anteną wewntrzną WI-FI 3F+N WI-MEF-3-OPTI-40 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135