Polecane
Cena: |
146,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
146,91 |
zł netto |
Cena: |
180,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
180,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Licznik energii elektrycznej - jednofazowy RS-485 LCD 100A rejestracja parametrów sieci U I F P Q AE+ RE+ LE-01MR F&F
Wskaźnik zużycia energii elektrycznej. Jednofazowy.LE-01MR jest statycznym (elektronicznym) wzorcowanym wskaźnikiem energii elektrycznej prądu przemiennego jednofazowego w układzie bezpośrednim. Służy do wskazań i rejestracji pobranej energii elektrycznej oraz parametrów sieci zasilającej z możliwością zdalnego odczytu wskazań poprzez przewodową sieć standardu RS-485.
Parametry techniczne: Licznik energii elektrycznej - jednofazowy RS-485 LCD 100A rejestracja parametrów sieci U I F P Q AE+ RE+ LE-01MR F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 7 |
| Liczba taryf licznika | Jednotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 100 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 160 - 265 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 1 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | RS-485 |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Zewnętrzny |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
ff_le_01mr_inst_d180604_pl.pdf [2022-03-10 10:44, 80.33 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23666148/karta-katalogowa.pdf [3.48 MB]
LE-01MR-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23666141/le-01mr-instructions-for-use-pl-1.pdf [732.76 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23666142/le-01mr-instructions-for-use-en-1.pdf [690.56 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-pl-2 -
m/download/23666143/le-01mr-instructions-for-use-pl-2.pdf [731.11 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-en-2 -
m/download/23666144/le-01mr-instructions-for-use-en-2.pdf [693.29 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-pl-3 -
m/download/23666145/le-01mr-instructions-for-use-pl-3.pdf [948.48 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-en-3 -
m/download/23666146/le-01mr-instructions-for-use-en-3.pdf [589.53 kB]
LE-01MR-instructions-for-use-1 -
m/download/23666150/le-01mr-instructions-for-use-1.pdf [80.33 kB]
LE-01MR-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23666140/le-01mr-declaration-pref-origin-status-1.pdf [215.14 kB]
LE-01MR-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23666149/le-01mr-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
LE-01MR-declaration-CE-en-1 -
m/download/23666147/le-01mr-declaration-ce-en-1.pdf [188.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik energii elektrycznej - jednofazowy RS-485 LCD 100A rejestracja parametrów sieci U I F P Q AE+ RE+ LE-01MR F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135