Polecane
Cena: |
96,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,39 |
zł netto |
Cena: |
118,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
118,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna grzebieniowa kołkowa pozioma 3P 10mm2 24M KB363C HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791494/0/hager_KB363C_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa kołkowa pozioma 3P 10mm2 24M KB363C HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 420 mm |
| Do liczby urządzeń | 8 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Pin/sztyft |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
hager_kb363c_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 17:56, 213.26 kB]
PDS_KB363C_3301_pl-PL -
m/download/23346594/pds-kb363c-3301-pl-pl.pdf [55.34 kB]
rohs_declaration_KB363C_en-GB -
m/download/23346595/rohs-declaration-kb363c-en-gb.pdf [42.19 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23346596/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB]
PEP_HAGE-01404-V01.01-EN -
m/download/23346597/pep-hage-01404-v01-01-en.pdf [470.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa kołkowa pozioma 3P 10mm2 24M KB363C HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135