Polecane
Cena: |
74,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,34 |
zł netto |
Cena: |
91,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
24 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma L1L2L3N L1N L2N L3N L2N 12mm2 80A 12M KDN450D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 210 mm |
| Do liczby urządzeń | 4 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 80 A |
Pliki do pobrania
rohs_declaration_KDN450D_en-GB -
m/download/23386823/rohs-declaration-kdn450d-en-gb.pdf [42.25 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23386824/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma L1L2L3N L1N L2N L3N L2N 12mm2 80A 12M KDN450D HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135