Polecane
Cena: |
29,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,89 |
zł netto |
Cena: |
36,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EVGK-3PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 12 mod. EP-501069 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 0 kA |
| Długość | 213 mm |
| Do liczby urządzeń | 4 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 415 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 25 kA |
Pliki do pobrania
03_EVGK_GVK -
m/download/20591467/03-evgk-gvk.pdf [236.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co EVGK-3PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 12 mod. EP-501069 EATON
Osoby, które kupiły produkt EVGK-3PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 12 mod. EP-501069 EATON kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135