Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszykaCena: |
82,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,29 |
zł netto |
Cena: |
101,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
101,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
59 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
67 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 16mm2 57M KDN180B HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791772/0/hager_KDN180B_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 16mm2 57M KDN180B HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000 mm |
| Do liczby urządzeń | 57 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba faz | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 415 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 57 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 80 A |
Pliki do pobrania
hager_kdn180b_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 17:58, 213.93 kB]
PDS_KDN180B_3301_pl-PL -
m/download/23403729/pds-kdn180b-3301-pl-pl.pdf [70.59 kB]
rohs_declaration_KDN180B_en-GB -
m/download/23403730/rohs-declaration-kdn180b-en-gb.pdf [42.20 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23403731/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB]
PEP_HAGE-01404-V01.01-EN -
m/download/23403732/pep-hage-01404-v01-01-en.pdf [470.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 16mm2 57M KDN180B HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8819brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
640brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
99 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3201brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6747brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10915brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1207brutto |
|
212 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9395brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1859brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11466brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28057brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3759brutto |
|
87 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1302brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
5425 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 1P 16mm2 57M KDN180B HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1010 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6626brutto |
|
193 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3033 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
341brutto |
|
574 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
354 szt |
24h |
|
592 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3647brutto |
|
112 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
135 SZT |
24h |
|
266 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
38531brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
348 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
212 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4674 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135