Polecane
Cena: |
22,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,27 |
zł netto |
Cena: |
27,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1212 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, biały OR-DP-MR-149/W ORNO
Dzwonek dwutonowy QUARTO AC to prosty w montażu i wygodny w użyciu dzwonek elektromechaniczny z funkcją przeciwblokady łącznika. Przeznaczony do zastosowana w pomieszczeniach zamkniętych z instalacją dzwonkową prądu zmiennego 230V, np. w domu, mieszkaniu, sklepie itd.
| Rodzaj transmisji: | przewodowy |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Pobór prądu: | 60W |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
| Montaż: | natynkowy |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 |
| Regulacja głośności: | nie |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]): | 110 / 110 / 39 |
| Inne cechy: | funkcja przeciwblokady łącznika |
Parametry techniczne: Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, biały OR-DP-MR-149/W ORNO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
or-dp-mr-149-w_product_sheet_2125 -
m/download/21812260/or-dp-mr-149-w-product-sheet-2125.pdf [2.66 MB]
OR-DP-MR-148,149,150_manual_PL_EN_DE -
m/download/21812261/or-dp-mr-148-149-150-manual-pl-en-de.pdf [456.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, biały OR-DP-MR-149/W ORNO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135