Polecane
Cena: |
261,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
222,40 |
zł netto |
Cena: |
321,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
273,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Dzwonek 230V 067541 LEGRAND
Sygnalizacja dźwiękowaMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- klawisz- ramkęGong podświetlany- Może współpracować z 5 przyciskami do obsługi 2 wejść- Wybór 13 melodii - dla każdego z wejść inna melodia- Głośność regulowana od 53 do 80 dB w odległości 1 m- Wyposażone w diodę LED migającą gdy gong jest aktywny- Możliwe ręczne wyłączenie melodii przez wciśnięcie przycisku z przodu- Zasilanie 230 V~ - 50 Hz- Załączć przyciskiem Celiane o nr ref. 067031 ze wskaźnikiem nr ref. 067666
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Dzwonek 230V 067541 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głośność | 83 dB |
| Kolor obudowy | Inne |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Pobór prądu | 15.8 - 15.8 A |
| Rodzaj prądu | AC |
| Sposób montażu | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wbudowana bateria | nie |
Pliki do pobrania
067541_42_instrukcja_en[1].pdf [2022-09-14 13:05, 333.33 kB]
4398b[1].pdf [2022-09-14 13:05, 15.05 kB]
dane_techniczne_406522500[1].pdf [2022-09-14 13:05, 333.33 kB]
dane_techniczne_f00522en_00[1].pdf [2022-09-14 13:05, 468.93 kB]
kg664[1].pdf [2022-09-14 13:03, 1.52 MB]
Flute -
m/download/22630159/flute.mp3 [60.17 kB]
Pc_Windchimes_Up1 -
m/download/22630166/pc-windchimes-up1.mp3 [86.43 kB]
Pc_Gong_Medium2 mix clochette -
m/download/22630165/pc-gong-medium2-mix-clochette.mp3 [65.05 kB]
Pc_Gong_BrushStrike1 mix wind chime -
m/download/22630164/pc-gong-brushstrike1-mix-wind-chime.mp3 [76.86 kB]
Pc_130 -
m/download/22630163/pc-130.mp3 [91.12 kB]
Pc_120 -
m/download/22630162/pc-120.mp3 [100.58 kB]
Gong mix 5 -
m/download/22630160/gong-mix-5.mp3 [91.63 kB]
Clochettes -
m/download/22630157/clochettes.mp3 [74.83 kB]
F00522EN-01 -
m/download/22630158/f00522en-01.pdf [937.58 kB]
Carillon -
m/download/22630156/carillon.mp3 [62.61 kB]
41744-L8 -
m/download/22630155/41744-l8.mp3 [65.26 kB]
41744-L7 -
m/download/22630154/41744-l7.mp3 [105.98 kB]
41744-L4 -
m/download/22630153/41744-l4.mp3 [91.32 kB]
41744-C4 -
m/download/22630152/41744-c4.mp3 [26.06 kB]
LE09559AA -
m/download/22630161/le09559aa.pdf [706.09 kB]
Submarinealert -
m/download/22630167/submarinealert.mp3 [48.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Dzwonek 230V 067541 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135