Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/63/30 1P+N 63A 30mA Typ AC 23182 KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/63/30 1P+N 63A 30mA Typ AC 23182 KANLUX (23182)
10 dni
Stan magazynowy producenta
216 szt
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/63/30 1P+N 63A 30mA Typ AC 23182 KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 63 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Znamionowy prąd różnicowy 30 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/63/30 1P+N 63A 30mA Typ AC 23182 KANLUX