Polecane
Cena: |
40,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,15 |
zł netto |
Cena: |
49,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica podtynkowa do GK 1x12 KRP-12 N+PE IP40 IK07 drzwi transparentne 24.212 OPATÓWEK
Rozdzielnice wykonane są z tworzywa sztucznego. Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielnice posiadają obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane są do plombowania. W bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykiety opisowe. Posiadają również listwy zaciskowe N+PE. Elementem montażowym w rozdzielnicy jest wspornik TH 35/7,5 (Euroszyna), pozwalający na zamontowanie zabezpieczeń nadmiarowo - prądowych, wyłączników różnicowo - prądowych oraz innych aparatów elektrycznych. Zgodnie z obowiązującymi normami rozdzielnice należy umieszczać na trudnopalnych ścianach przez osoby odpowiednio wykwalifikowane.
· Sposób montażu Do zabudowy / montaż podtynkowy / sucha zabudowa
· Liczba rzędów 1
· Szerokość wyrażona liczbą modułów 12
· Rodzaj pokrywy Drzwi
· Wykonanie/rodzaj pokrywy Z otworem
· Rodzaj drzwi Pojedynczy
· Transparentna pokrywa/drzwi Tak
· Drzwi przepuszczające sygnał Tak
· Z zamkiem Nie
· Rodzaj zamknięcia Przycisk
· Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
· Głębokość wbudowania 70 mm
· Wysokość wbudowania 210 mm
· Szerokość wbudowania 310 mm
· Głębokość wewnętrzna 70 mm
· Listwa zaciskowa uziemienia Tak
· Listwa zaciskowa przewodu neutralnego Tak
· Szyna DIN Tak
· Z płytą montażową Nie
· Możliwość rozbudowy Nie
· Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC Tak
· Odporność na promieniowanie UV Nie
· Kolor Biały Numer RAL 9010
· Stopień ochrony (IP) IP40
· Wysokość 245 mm
· Szerokość 390 mm
· Głębokość 95 mm
Parametry techniczne: Rozdzielnica podtynkowa do GK 1x12 KRP-12 N+PE IP40 IK07 drzwi transparentne 24.212 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 70 EU570448 |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Do zabudowy / montaż podtynkowy / sucha zabudowa |
| Szerokość | 390 mm |
| Szerokość wbudowania | 310 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 245 mm |
| Wysokość wbudowania | 210 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica podtynkowa do GK 1x12 KRP-12 N+PE IP40 IK07 drzwi transparentne 24.212 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135