Polecane
Cena: |
1662,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 598,41 |
zł netto |
Cena: |
2045,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 966,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Rozdzielnica FW IP44 kl.II 500x1050x160 FWB34S HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777298/0/hager_FWB34S_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Rozdzielnica FW IP44 kl.II 500x1050x160 FWB34S HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 165 mm |
| Głębokość wbudowania | 161 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 156 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 1050 mm |
| Szerokość wbudowania | 1050 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 48 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 500 mm |
| Wysokość wbudowania | 500 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_fwb34s_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 19:32, 233.95 kB]
PDS_FWB34S_3301_pl-PL -
m/download/23343903/pds-fwb34s-3301-pl-pl.pdf [103.97 kB]
6LE001206B -
m/download/23343904/6le001206b.pdf [673.51 kB]
6VU00700F -
m/download/23343905/6vu00700f.pdf [608.90 kB]
rohs_declaration_FWB34S_en-GB -
m/download/23343906/rohs-declaration-fwb34s-en-gb.pdf [42.17 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23343907/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB]
PEP_HAGE-00933-V01.01-EN -
m/download/23343908/pep-hage-00933-v01-01-en.pdf [8.50 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Rozdzielnica FW IP44 kl.II 500x1050x160 FWB34S HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135