Polecane
Cena: |
1060,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 060,56 |
zł netto |
Cena: |
1304,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 304,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FW Rozdzielnica kompletna 6x24 IP30 kl. II podtynkowa FWU62S HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 125 mm |
| Głębokość wbudowania | 112 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 119 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 6 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Szerokość | 603 mm |
| Szerokość wbudowania | 560 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 1003 mm |
| Wysokość wbudowania | 952 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
PDS_FWU62S_3301_pl-PL -
m/download/23425134/pds-fwu62s-3301-pl-pl.pdf [90.69 kB]
rohs_declaration_FWU62S_en-GB -
m/download/23425135/rohs-declaration-fwu62s-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23425136/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB]
PEP_HAGE-00933-V01.01-EN -
m/download/23425137/pep-hage-00933-v01-01-en.pdf [8.50 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co FW Rozdzielnica kompletna 6x24 IP30 kl. II podtynkowa FWU62S HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135