Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK
Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK (87.822)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 50 mm
Liczba biegunów 2
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Odporność na udar prądowy 3 kA
Prąd znamionowy 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 16 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 16 mm²
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Straty mocy 4.5 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 - 40 °C
Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
Wyzwalanie krótkozwłoczne tak
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK kupiły także