Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,11 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,37 |
zł netto |
Cena: |
38,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 50 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Straty mocy | 4.5 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -5 - 40 °C |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | tak |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
78304brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6324brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45922brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4616brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3444brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5331brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19565brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5442brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20462brutto |
|
35 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9088brutto |
|
279 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13539brutto |
|
0 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
24419brutto |
|
0 szt |
24h |
|
35 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16704brutto |
|
0 szt |
24h |
|
40 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15877brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 25A 30mA typ AC RCD/25A/2P 87.822 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10346 SZT |
24h |
|
1096 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1251brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
1098 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
3279 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1463brutto |
|
783 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2624 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
186 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1021brutto |
|
724 SZT |
24h |
|
909 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
89 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
78 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
9 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135