Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,42 |
zł netto |
Cena: |
5,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
226 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
805 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Ramka pojedyncza krem 5310118982 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790528/0/hager_5310118982_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Ramka pojedyncza krem 5310118982 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 11.7 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 80.5 mm |
| Szerokość wbudowania | 56 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 80.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_5310118982_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:31, 237.18 kB]
PDS_5310118982_3301_pl-PL -
m/download/23418213/pds-5310118982-3301-pl-pl.pdf [91.96 kB]
rohs_declaration_5310118982_en-GB -
m/download/23418214/rohs-declaration-5310118982-en-gb.pdf [42.31 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23418215/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Ramka pojedyncza krem 5310118982 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1109brutto |
|
17 szt |
24h |
|
44 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
138 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1491brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1209brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
484 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2145brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
882brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
434 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2084brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37697brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1941brutto |
|
0 szt |
24h |
|
11 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1925brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1455brutto |
|
2 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3825brutto |
|
0 szt |
24h |
|
104 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
84537brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat Ramka pojedyncza krem 5310118982 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
32 szt |
24h |
|
776 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1036brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
228 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2015brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2789brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
870brutto |
|
98 SZT |
24h |
|
596 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2670brutto |
|
139 SZT |
24h |
|
547 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
38 szt |
24h |
|
404 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
193 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1919brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
931brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
336 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
807brutto |
|
129 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135