Polecane
Cena: |
11,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,85 |
zł netto |
Cena: |
14,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cedar Przycisk zwierny /dzwonek/ IP44 czarny WNT101C05 SCHNEIDER
Cedar, przycisk "dzwonek", IP44, czarny o numerze katalogowym WNT101C05 to osprzęt serii Cedar marki Schneider Electric.Produkt posiada następujące wymiary: szerokość 64 mm, wysokość 90 mm, głębokość 48 mm.Obciążalność prądowa przycisku to 10A.Przycisk charakteryzuje się podwyższonym stopniem ochrony IP44.Jest to produkt kompletny.
Opis serii
Parametry techniczne: Cedar Przycisk zwierny /dzwonek/ IP44 czarny WNT101C05 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 48 mm |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 0 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba styków obrotowych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Symbol „dzwonek” |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9017 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
WNT101C05_document -
m/download/17950245/wnt101c05-document.pdf [41.93 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22510174/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003066-1 -
m/download/17854218/1003066-1.pdf [341.82 kB]
ENVPEP111036EN -
m/download/17854217/envpep111036en.pdf [159.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Cedar Przycisk zwierny /dzwonek/ IP44 czarny WNT101C05 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135