Opis produktu: Simon 54 Przycisk „światło” 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DS1A.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk światło |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 16AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | symbol „światło” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787559113 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.05967kg |
| EAN13 opak. | 5902787559113 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba biegunów | 1 |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Przycisk „światło” 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DS1A.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Nadruk | Symbol „światło” |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
2414,DS1A.01_41 -
m/download/23618125/2414-ds1a-01-41.pdf [57.51 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23647538/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
Simon 54 schemat elektryczny 2 -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Przycisk „światło” 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DS1A.01/41 KONTAKT