Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,54 |
zł netto |
Cena: |
11,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
551 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Mechanizm gniazda z uziemieniem 396380 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785824/0/hager_396380_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Mechanizm gniazda z uziemieniem 396380 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Z wbudowanym głośnikiem bluetooth | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Zgodność z przepisami budowlanymi Wielkiej Brytanii, część M | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 55 mm |
| Izolowane | tak |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 2 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba portów USB-A | 0 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Kanał elektroinstalacyjny |
| Styk ochronny | Blaszki uziemiające |
| Szerokość osprzętu | 70 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 70 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0 mA |
Pliki do pobrania
hager_396380_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 07:52, 252.17 kB]
PDS_396380_3301_pl-PL -
m/download/23391063/pds-396380-3301-pl-pl.pdf [168.54 kB]
rohs_declaration_396380_en-GB -
m/download/23391064/rohs-declaration-396380-en-gb.pdf [42.10 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_308_WA_2021_V1_0 -
m/download/23391065/hager-deklaracja-ce-308-wa-2021-v1-0.pdf [173.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Mechanizm gniazda z uziemieniem 396380 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3171brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2881brutto |
|
4 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3379brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
84 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1929brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
3335 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3508brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
175 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6062brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2425 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1133brutto |
|
88 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
703brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
300 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2389brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3418brutto |
|
7 SZT |
24h |
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Mechanizm gniazda z uziemieniem 396380 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1198brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER one.platform Mechanizm gniazda z uziemieniem 396380 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1075brutto |
|
481 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1249brutto |
|
259 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
134 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
834brutto |
|
312 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
422 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1125brutto |
|
531 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9591brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5043brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2670brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1704brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2224brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2082brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
888 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135