Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
14,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,24 |
zł netto |
Cena: |
17,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
85 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 22.5mm |
| Głębokość produktu | 15mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436036345 |
| Waga jedn. | 0.007kg |
| EAN13 opak. | 8426436036345 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 22.5mm |
| Cechy | pojedyncza, bez osłon, płaska |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | ORTRONICS |
| Liczba jednostek | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6619,K22_9 -
m/download/23628204/6619-k22-9.pdf [45.05 kB]
2017_UES0052 -
m/download/23645378/2017-ues0052.pdf [1.85 MB]
atest_hig_221220PZH_K45 -
m/download/23651775/atest-hig-221220pzh-k45.pdf [468.30 kB]
atest_hig_221220PZH_korytaPVC -
m/download/23651776/atest-hig-221220pzh-korytapvc.pdf [463.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2559brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
99 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
531brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
221 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3810brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2692brutto |
|
122 szt |
24h |
|
1036 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3199brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1942brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
158 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1570brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4271brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2112brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
62 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1574brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1913brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1631brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
438 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8062brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2607brutto |
|
616 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2173brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2642 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
975brutto |
|
164 SZT |
24h |
|
1493 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
711 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10362 SZT |
24h |
|
1096 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
735brutto |
|
396 SZT |
24h |
|
651 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2749brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
221 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
803brutto |
|
3224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
1151 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3970brutto |
|
103 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
3289 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2031brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
638 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135