Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
8,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,28 |
zł netto |
Cena: |
10,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
168 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1262 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR4/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 4- krotna |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 297mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840907 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 38cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.04963kg |
| EAN13 opak. | 5902787840907 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Liczba modulów | 4 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR4/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11727,CR4_11 -
m/download/23633233/11727-cr4-11.pdf [31.29 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23645065/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661572/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR4/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9213brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4471brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1260brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
203 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1438brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
90 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4968brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5268brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
190 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1171brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4776brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1308brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
304 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8883brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8423brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
95 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3773brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
229 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR4/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1093brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
397 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1156 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10440 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1308brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
304 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2478brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
225 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3970brutto |
|
104 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
209 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1063brutto |
|
729 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3236 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135