Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe Schuko do wersji IP44 z uszczelką z przesłonami klapka transparetna 16A 250V zaciski śrubowe krem CGSZ1BZ.01/41A KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842666 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.06539kg |
| EAN13 opak. | 5902787842666 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, Schuko |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Kolor klapki | transparentna |
| Uszczelka IP44 | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe Schuko do wersji IP44 z uszczelką z przesłonami klapka transparetna 16A 250V zaciski śrubowe krem CGSZ1BZ.01/41A KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
11646,CGSZ1BZ.01_41A -
m/download/23632961/11646-cgsz1bz-01-41a.pdf [54.15 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23645308/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654360/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe Schuko do wersji IP44 z uszczelką z przesłonami klapka transparetna 16A 250V zaciski śrubowe krem CGSZ1BZ.01/41A KONTAKT